®GREEN PEEL

הפילינג הירוק המקורי – טיפול פילינג צמחי מרפא

60 שנות הצלחה בלמעלה מ- 50 מדינות ברחבי העולם. בחרי גם את בטיפול בשיטה הטבעית והמקורית לשינוי ושיפור במראה העור שלך. עוצמת היופי הטבעי.

3 שיטות טיפול – עם וללא אפקט פילינג

טבעי לחלוטין, ללא חומצות או תוספים כימיים

פתרון בר-קיימא לבעיות עור רבות

מוצע באופן בלעדי על ידי אנשי מקצוע מוסמכים

המקור הבטוח, מועתק לעיתים קרובות אך אין שני

®GREEN PEEL פתרונות לכל סוגי העור

בעזרת ®GREEN PEEL, טיפולי פילינג צמחי מרפא קלאסי ואנרגיה, אנשי מקצוע מוסמכים יכולים לטפל בהצלחה בבעיות עור שונות בדרך טבעית – מבלי להשתמש במכשירים או רכיבים קריטיים כלשהם. התוצאות לפניכם.

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

תמונות נוספות

3 שיטות טיפול

CLASSIC • ENERGY • FRESH UP

הפילינג הצמחי המקורי והטבעי ®GREEN PEEL זוכה להצלחה בכל העולם כבר למעלה מ-60 שנה. 3 שיטות טיפול שפותחו באופן דרמטולוגי לשם השגת הצלחה בפתרון בעיות.

GREEN PEEL® Classic

חידוש העור עם אפקט של פילינג

זהו הטיפול ה"קלאסי" מבין שלושת טיפולי ה- ®GREEN PEEL. לאחר בדיקה והערכה יסודית, מוחדרת תערובת צמחית אל העור על ידי עיסוי. זרימת הדם מוגברת, אספקת החמצן וחומרי ההזנה משתפרת, ותהליך התחדשות העור מקבל המרצה. השפעה זו נעצרת לאחר שניים עד חמישה ימים, כאשר זה תלוי במרקם העור ובחוזק תהליך הפילינג של העור. במהלך זמן זה, יש לטפל בעור בבית בעזרת מוצרי הטיפול והטיפוח המיוחדים של ד"ר שראמק.  לאחר חמישה ימים, בגמר טיפול הפילינג הצמחי הקלאסי של ®GREEN PEEL, מבצע/ת המטפל/ת טיפול יופי מסיים להזנת העור, המצוי כעת במצב מוכן במיוחד לקליטת חומרים עם מרכיבים רבי-ערך.

עור חדש תוך 5 ימים

הצלחתו של טיפול הפילינג הצמחי הקלאסי ®GREEN PEEL מדברת בעד עצמה. זהו הפתרון למגוון בעיות עור הפנים ועור הגוף.

 • עור בעל נקבוביות גדולות, עם סבוריאה
 • עור בלתי נקי, נקודות חלב (סבום)
 • צלקות
 • עור המועד ליצירת קמטים בטרם עת בלוויית צניחה של קו מתאר הפנים
 • של קו מתאר הפנים
 • עור שניזוק מהשמש
 • טיפול מונע אנטי-אייג'ינג
 • סוגים מסוימים של היפר-פיגמנטציה
 • סימני מתיחה (סטרייה)
 • עור גוף נפול (קיר הבטן, החלק העליון של הזרוע, ירכיים) – עודפי עור בטן
 • עור שומני ובלתי מאוזן

GREEN PEEL® Energy

המרצה של התחדשות וחיוניות העור ללא אפקט פילינג (קילוף)

טיפול זה, בצמחים טבעיים, מספק אנרגיה באופן אינטנסיבי. ממריץ את זרימת הדם וחילוף החומרים, ובכך מביא לשיפור טבעי במרקם העור, ללא שום אפקט שלילי האופייני לפילינג. GREEN PEEL® Energy מספק לעורך את האנרגיה הטבעית לה הוא זקוק לחידוש התאים. הוא מסייע בהפחתת התופעות הקשורות להזדקנות העור וכן לזיהומים, הצטלקות ובעיות פיגמנטציה. הטיפול משפר באופן בולט את מראה העור, מאזן ומאחד את פני שטח העור. הטיפול משפיע באופן אידאלי כאשר מבצעים טיפולים אינטנסיביים חוזרים במכון היופי, מספר פעמים בשנה.

GREEN PEEL® Fresh Up

המרצה של רעננות. ללא אפקט פילינג.

העור מומרץ ומרוענן בעזרת צמחים טבעיים. זרימת הדם מומרצת, הנקבוביות פתוחות, וכעת העור מוכן לספוג ולקלוט באופן אופטימלי את המרכיבים הכלולים בטיפול היופי הבא מיד לאחר מכן. העור נראה זוהר יותר ורענן יותר. GREEN PEEL® Fresh Up מחייה את תאי העור, ועורך זוהר ברעננות חדשה. זו הסיבה לכך שטיפול זה הינו פותר הבעיות האידאלי לעור עייף וחסר רעננות, ומשמש למניעה אפקטיבית של הזדקנות העור בטרם עת ואובדן האלסטיות שלו – גם אם עורך טרם החל להראות סימני גיל.

הסמכת ® GREEN PEEL

לאנשי מקצוע בתחום היופי. טיפול פילינג צמחי מרפא ®GREEN PEEL מוצע באופן בלעדי על ידי אנשי מקצוע ורופאים מוסמכים לטיפול בעור. בעזרת שלושת שיטות הטיפול של ®GREEN PEEL, אשר פותחו באופן דרמטולוגי, את יכולה לטפל באופן פרטני ובאופן ספציפי בלקוחות שלך ולהשיג תוצאות גלויות לאורך זמן.

הסמכות

עבדו עם המותג שלנו, פילינג צמחי מרפא, והציעו את הפילינג המקורי ללקוחות שלכם: קורס הסמכת ®GREEN PEEL שלנו מורכב מחלק תיאורטי ומעשי. החלק התיאורטי עוסק ביעילות צמחי המרפא ותחומי היישום השונים. תוכלו להכיר את פרוטוקול הטיפול לעומק ולקבל טיפים יקרי ערך גם לשיווק ומכירה. בחלק המעשי, תשמשו כמודלסטים ותתנסו אחד על השני, בשלושת טיפולי הפילינג מסוג ®GREEN PEEL כדי להיווכח ביעילותו וכדי לבצע בעצמכם את טיפול. ההסמכה תקפה למשך 3 שנים במדינה בה הושגה.

רענון הסמכות

הבטיחו ללקוחות שלכם בטיחות, כשירות וסטנדרטים גבוהים. מלבד רענון הידע התיאורטי של ®GREEN PEEL, הקורס יתמקד בעיקר בשיטות GREEN PEEL® Fresh Up and Energy. טווח היישום המורחב של צמחי מרפא, במכוון שלך מוסבר בפירוט באמצעות נהלי יישום, שלב אחר שלב, דוגמאות לטיפול מרפא ואסטרטגיות שיווק. במעשי, תוכלו לעבוד יחד עם משתתפים אחרים, להחליף ניסיון וליישם את הידע שלכם.

לפרטים והרשמה לקורס

השאירי פרטים ושרייני מקום בקורס פילינג הירוק!

* מיועד לקוסמטיקאיות, רופאים ואחיות בלבד